O naší společnosti

Profil firmy Apextextil s.r.o.

Mise naší společnosti zní: „Zákazníkům přinášíme klidnou noc a život v příjemném prostředí esteticky vyváženého domova díky našim kvalitním výrobkům."

Firma Apex existuje na českém trhu s textilem již od roku 1991.

Firma Apex začínala jako prodejce bytového textilu a od roku 1994 rovněž začala s výrobou vlastních produktů pod obchodní značkou APEX®. V roce 2005 firma změnila jméno na Apextextil s.r.o.. Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 95378.


Firma Apextextil je předním výrobcem a dodavatelem bytového textilu na tuzemský i zahraniční trh.

Firma Apextextil s.r.o. se specializuje na lůžkoviny a interiérové doplňky, které vyrábí pro tuzemsko i pro zahraničí. Pro výrobu využívá nejmodernější technologie a tým sehraných zaměstnanců, které umožňují pružně reagovat na stále se měnící potřeby trhu a uspokojovat náročná přání a požadavky zákazníků.


Sídlo firmy, provozovna a firemní prodejna

Zboží pod značkou APEX® se prodává v sítích obchodních řetězců, ve vybraných maloobchodních prodejnách a v zásilkovém obchodě. Nově přicházíme i s možností nakupovat v našem elektronickém obchodě. Sídlo firmy je v Praze, provozovna s firemní prodejnou je ve Kdyni.
cms-img

cms-img

cms-img

Textilní Výroba

Apextextil s.r.o. vyrábí prošívané přikrývky, polštáře, polštářky, matracové chrániče, přehozy, ložní soupravy, prostěradla a další sortiment bytového textilu. Při výrobě jsou využívány následující stroje:

  • Prošívací stroje
  • Lemovací stroje
  • Owerlockové automaty
  • Štepovací stroje
  • Automaty

Hotelový servis

Pro hotely, instituce a další ubytovací zařízení zajišťujeme kompletní služby spojené s vybavením interierů textilním zbožím.Penzion Apex

V místě provozovny - malebné západočeské Kdyni, je provozováno ubytovací zařízení kategorie "penzion" s kapacitou devíti pokojů a 18 lůžek. Více informací: Penzion Apex

cms-img